Hakkımızda |

Hakkımızda

Fly Laputa firması olarak Fethiye bölgesinde yapılan her türlü etkinliğe oldukça uygun fiyatlar karşılığında ve istediğiniz tarihte katılabilirsiniz. Birçok aktiviteyi farklı farklı sitelerden tarayıp satın almak yerine hepsini paket halinde web sitemiz üzerinde tek tıkla alabilirsiniz.

Fethiye Yapılacak Aktiviteler

Bu şekilde Fethiye tatil planınızın her gününü kapsayan aktivite seçenekleri satın almış olursunuz. Ve her gün için ayrı tatil anısı biriktirebilirsiniz. Bu aktiviteler arasında en çok tercih edilenler Fethiye Yamaç Paraşütü, Ölüdeniz Tekne Turu, Saklıkent Jeep Safari, Ölüdeniz Tüplü Dalış ile Atv Turu aktiviteleridir.

Firma olarak biz sizlere en kaliteli ve en uygun standartlarda hizmet verme amacını taşımaktayız. Piyasa koşullarında yer alan ücretlere göre en uygun fiyat politikasını benimsiyoruz. Bölgede yapacağınız tatili kusursuz geçirmeniz için her detayı düşünüyoruz.

Saklıkent Jeep Safari ve Çamur Banyosu

Eşsiz doğası ve muhteşem havası ile bir çok doğal aktiviteyi yapma olanağı sunan Ölüdeniz bölgesi siz misafirlerini beklemektedir. Tabiki de yapabilecekleriniz sadece bunlarla sınırlı değildir. Ayrıca bölgede daha önce tatil yapanlardan da sıkça duyduğunuz çamur banyosunun da Saklıkent Jeep Safari etkinliğinin içerisinden yer aldığını belirtmeliyiz.

Bölgeye yakın konumda bulunan Saklıkent Çayı üzerinde rafting yapma şansınız da bulunmaktadır. Tüm bu aktivitelerin hepsini tek paket halinde firmamız üzerinden satın alabilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

Yamaç Paraşütü Fethiye 2018 Fiyatlarına en uygun olarak sitemiz üzerinden erişebileceğinizi hatırlatmak isteriz öncelikle. Sonrasında şunu belirtmeliyiz ki, sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartına taksit imkanı da sunmaktayız. Böylece size çok ekonomik fırsatlar da tatil geçirme imkanı sunmaktayız.

Fly Laputa firması olarak bizler için her şeyden önce siz misafirlerimizin yaptığı eğlencelerden memnun kalması önemlidir.

Bu nedenle bizi tercih etmenin ayrıcalığını her zaman hissedeceksiniz.

Hemen Ara
Whatsapp