Fethiye’de Yamaç Paraşütü Deneyimi

Muazzzam manzarası ile gelen misafirleri büyüsü etkisinde bırakan Babadağı 1940’lı yıllarda alman bir dağcı tarafından keşfedilen yamaç paraşütü sporu ile sizde bu manzaranın, yeşil ve mavi tonlarını canlı olarak kuş bakışı 2000 metreden seyredebilirsiniz. Sizde Fethiye’de Yamaç Paraşütü Deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fethiye'de Yamaç Paraşütü Deneyimi Blog   Bunun için ilk olarak yapmanız gereken web sitemiz yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşmak ve bu aktivite ile ilgili rezervasyon yapmaktır.

Korkularınızdan korkmayın, korkularınızla yüzleşin. Yükseklik korkunuz mu var bu sizin bu sporu yapmanıza sebeplerden bir tanesi. İlk önce korkarak yaklaştığınız bu spor, sonrasında yükseklik korkunuzu yenmenizi sağlıyor.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ilk olarak bu sporun başladığı Babadağ pistinde yapılmaktadır. Babadağ Yamaç Paraşütü olarak da zaman zaman adlandırılan spor burada doğmuştur diyebiliriz. 4 ayrı pistin bulunduğu bölgeden her yıl yüzbinlerce insan bu eşsiz deneyimi yaşıyor. Sizde bunlardan birisi olabilirsiniz.

 

Fethiye’de Yamaç Paraşütü Yapmak İçin Ne Gereklidir?

Yamaç paraşütü yapmak için ekstra bir araç ve bilgi gerekmemektedir. Tamamıyla siz bu aktiviteyi yapmak isteyince uzman pilotlar eşliğinde sadece manzarayı izleyerek uçuşunuzu gerçekleştiriyorsunuz.

Ve bir ömür boyu sevdiklerinize anlatacağınız muhteşem bir deneyim kazanmış oluyorsunuz. Tabiki bununla da bitmiyor sosyal medya üzerinden düşman da çatlatıyorsunuz. Herkes nasıl cesaret edip de uçtuğunuzu merak ediyor.

 

Fethiye Teleferik Projesi

Fethiye'de Yamaç Paraşütü Deneyimi Blog   Yukarıda da bahsettiğimiz gibi 2000 metre yükseklikten atlayarak yapılan bu aktivite için şu anda piste ulaşım yalnızca araç yolu ile sağlanabilirken ilerleyen yıllarda yapımına başlanan Babadağ Teleferik Projesi tamamlandığında teleferik ile de ulaşılabilecektir.

Bu da çift yönlü manzara izlemenize yarayacaktır. Yani hem piste çıkarken hem de pisten uçuş sağladığınız zaman manzaranın keyfini sürebileceksiniz.

Yazımızı buraya kadar okuduysanız ve bu eşsiz deneyimi yaşamaya karar verdiyseniz Fethiye Yamaç Paraşütü başlıklı ürünümüzü inceleyebilir ve online rezervasyon yapabilirsiniz.

 

 

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Uçuş Süresi Ne Kadardır?

Fethiye'de Yamaç Paraşütü Deneyimi Blog

Ayrıca belirtmemiz gereken en büyük husus da firma olarak bizi diğer firmalardan farklı kılan uçuş sürelerimizdir.

Bir çok firma sezon da daha fazla uçuş gerçekleştirebilmek adına uçuş sürelerini kısa tutmaya çalışırken bizler minimum 30 – 45 dakika aralığında uçmaktayız.

Uçuş sırasında çekilen fotoğraf ve videolar da yine bizi farklı kılan diğer unsurdur.

Bir çok firma uçuş süresi kısa olduğu için haliyle 50 – 80 arası fotoğraf ve daha kısa videolar çekerken bizler bunun her zaman üzerinde fotoğraf ve videolar çekmekteyiz.

 

Babadağ’da Yamaç Paraşütü İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • Çünkü tüm pilotlarımız en az 8 yıllık tecrübe ve deneyim sahibi, lisanslı pilotlardır. Sizin güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.
  • Tüm yolcularımızın uçuşlarında en yüksek teminatlı sigortaları yapılmaktadır.
  • Yolculara müşteri gözüyle değil misafir gözüyle bakılmakta ve bu doğrultuda hizmet verilmektedir.
  • Uçuş sırasında çekilen fotoğraf ve videoları facebook ve instagram başta olmak üzere sosyal medya hesaplarımız da da paylaşmaktayız.


PAYLAŞ

1 ziyaretçi görüş bildirmiş

  1. Erkan dedi ki:

    Aslında Yüksekten çok korkuyordum. Ama ilk defa sizlerin sayesinde uçtum. Ofise geldiğimde sevgi saygı ikramlar herşey mükemmeldi. Özellikle yamaç paraşütü deneyimli pilotlar yarım saat bana herşeyi anlattı. Ve uçmassanız paramın iade olacagı söyledi. Herşey mükemmeldi ve efsane Fotograflarım oldu. Bir daha gelirsem tekrar sizinle uçmak isterim. Çok teşekkür ederim Flylaputa..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
Whatsapp