Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

Ölüdenizde yamaç paraşütü aktivitesini yapmak istiyor ve fiyatlarını mı merak ediyorsunuz. Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları başlıklı bu yazımızda sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Ancak öncelikle Fethiye’de Yamaç Paraşütü aktivitesi ile ilgili de bir kaç teknik bilgi vereceğiz.

Yamaç Paraşütü Fethiye Hakkında Bilgiler

Ülkemizde ilk olarak Yamaç Paraşütü 1990 yılında Fethiye Babadağ pistinden yapılmaya başlanmıştır. Bu tarihten beri anılan aktivite ülke genelinde en yoğun olarak Ölüdeniz de yer alan Babadağ pistinden yapılmaktadır. Bu pistler hakkında bir sonraki başlıkta detaylı olarak bilgi vereceğiz.

Fethiye’de bu aktiviteyi yaparken bir yandan da özgürce uçtuğunuzu hissedeceksiniz. Hatta uçarken dünyada ünlü Ölüdeniz Plajı Manzarası sizlere eşlik edecek.

Yamaç paraşütü yapacak misafirlerimizin hiç bir şekilde teknik bilgisi olmasa dahi bu aktiviteyi sorunsuzca yapabilir. Çünkü tandem olarak adlandırılan ikili uçuşlar da kontrol tamamen pilotlardadır. Bu nedenle siz misafirlerimizin sadece havalanırken ve iniş esnasında verilen direktiflere uyması yeterlidir.

Ortalama bir uçuşta yaklaşık olarak 30 dakika havada kalmaktasınız. Ancak hava durumunun müsait olması durumunda ve gerekli termik rüzgarın yakalanması halinde bu keyfin süresi daha da artabilmektedir.

Son derece güvenilir ve deneyimli pilotlarımız yıllarca eğitim aldıktan ve gerekli yeterliliği gösterdikten sonra uçuşa hazır oldukları için sorunsuz ve güvenli bir uçuş sizleri bekliyor. Hemen şimdi bu deneyimi yaşamak için bizlere +90 554 665 21 56 numaralı telefondan ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Babadağ Yamaç Paraşütü Pistleri ve Yükseklikleri

Babadağ 1969 Pisti: Bu pist yükseklik olarak Babadağın en yükseğinde yer alır. Pilotlarımız buradan atlayış yaptıklarında ortalama 40 – 45 dakika kadar havada kalabilmektedirler. Ancak daha öncede belirttiğimiz gibi bu süre hava koşullarına bağlı olarak artabilir yada azalabilir.

Babadağ 1700 Pisti: Bu pist ise Babadağın güney yönünde yer alır. Diğerine göre yüksekliği az gibi görünse de yaz aylarında en çok kullanılan pist burasıdır.

Babadağ 1800 Pisti: Aslında bu pist yüksekliği nedeniyle 2. sırada olması gerekirdi belkide haklısınız. Ancak bu pist diğerlerine nazaran daha az kullanılmaktadır. Bu nedenle de sıralamada ikinci sıradadır.

Babadağ 1200 Pisti: Bu pistte kış aylarında kullanılan pisttir. Böylece bu eşsiz aktivite hız kesmeden kış aylarında da devam etmektedir. Ancak buradan yapılan uçuşlar da havada kalma süreniz diğerlerine göre biraz daha kısadır.

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Turizm ile ilgili tüm konaklama ve aktivite fiyatlarında da olduğu gibi bu aktivite de de fiyat politikası farklı nedenlerden dolayı değişkenlik göstermektedir. Örneğin Nisan, Mayıs aylarında ki aktivite fiyatı ile Ağustos ayındaki aktivite fiyatı aynı olmayacaktır.

Firma olarak bu hususta siz değerli misafirlerimize en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Bizlere ulaşarak özel fiyat alabilirsiniz. Ancak bu fiyatlara Fotoğraf ve Video çekim ücretleri dahil değildir.

Sezon içerisinde sürekli olarak güncellenen fiyatları sitemiz üzerinden anbean takip edebilirsiniz. Ve web sitemiz üzerinden kredi kartı ile taksitli olarak satın alma şansına sahipsiniz. 

Ayrıca Yamaç Paraşütü haricindeki diğer tüm aktiviteleride sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Böylece her aktivite için ayrı ayrı kişiler ile görüşmek zorunda kalmazsınız. Tüm aktivitelerinizin organizasyonunu biz sizler için yapabiliriz. Sizlere sadece dolu dolu bir tatil geçirmek kalır.

Yamaç Paraşütü aktivitesini satın almak için Fethiye Yamaç Paraşütü linkine tıklayabilir yada diğer tüm aktiviteleri görüntüleyip incelemek için Fethiye Aktiviteleri linkine tıklayabilirsiniz.

 

PAYLAŞ

19 Şub, 2018     0
Kelebekler Vadisi Blog

Kelebekler Vadisi

Kelebekler Vadisi Fethiye Ölüdeniz bölgesinde yer alan muazzam bir güzelliğe sahip bir vadidir. Yaklaşık olarak 350 metre mesafeye ulaşan dik...<
19 Şub, 2018     0
Ölüdeniz Plajı Hakkında Bilgiler Blog

Ölüdeniz Plajı Hakkında Bilgiler

Ölüdeniz Plajı Fethiye Turizminin en önemli mihenk taşlarından birisidir. Nedeni de gelince tüm dünyada ünlü olan plaj için bile...<

1 ziyaretçi görüş bildirmiş

  1. Elvan Kantemir dedi ki:

    Selam Biz almanyada ikamet etmekteyiz daha önce uzun yillar bende turizmle ugraştim.9 eylül turizm mezunuyum.Size sorum daha önce hiç yapmadigim bu güzelligi 15 yaşindaki oglumlla kismet olursa ekim ayinda yaşamayi düşünüyoruz.Fiyat ne olur özellikle Video ve fotograf fiyatlari….ilginize şimdiden teşekkur ediyorum ve iyi bir sezon geçirmeniz dilegiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
Whatsapp